kontakt

kontakt

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Sobieskiego 14
80-216 Gdańsk; POLSKA
NIP: 5833157426
REGON: 221825399
tel.: +48 58 341 70 62
e-mail: sobieskiego@swietlik.gda.pl
fb/spoldzielniaswietlikreaktywacja/
fb/fundacjaswietlikreaktywacja/

BIURO PROJEKTOWO INWESTYCYJNE

ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk; POLSKA
tel.: +48 509 740 030
e-mail: biuro@swietlik.gda.pl

ODDZIAŁ NORWEGIA

Sammen Oslo, Org. nr 914 750 261 MVA
Bergerveien 13
1396 Billingstad; NORGE
tel.: +47 486 36 925
tel.: +47 477 47 648
e-mail: kontor@sammen-gruppe.no
e-mail: post@sammen-gruppe.no
http://sammen-gruppe.no/

Grzegorz Szrejder – Przewodniczący Rady Nadzorczej
g.szrejder@swietlik.gda.pl

Tomasz Chodnikiewicz – Prezes Zarządu
t.chodnikiewicz@swietlik.gda.pl

Rudolf Lauer – Pełnomocnik Zarządu ds. Finansowych i Administracyjnych
r.lauer@swietlik.gda.pl

Thomas Thomassen – Pełnomocnik Zarządu ds. Oddziału w Norwegii
t.thomassen@sammen-gruppe.no

Marketing
marketing@swietlik.gda.pl

Fundacja
fundacja@swietlik.gda.pl

Administracja
sobieskiego@swietlik.gda.pl

Projekty i Inwestycje
biuro@swietlik.gda.pl

Skontakuj się przez formularz:

Połącz się z nami przez html5 meetings: